Witaj w mojej kuchni:)

Przepisy sezonowe

Playlista z przepisami:
- Przepisy z dynią |KLIK:)
- Przepisy z cukinią |KLIK:)
- Grill&Barbecue |KLIK:)
- Jednogarnkowe |KLIK:)

Na co masz ochotę?

Masz ochotę na jakieś danie? Nie możesz go tu znaleźć?

KLIKNIJ i wpisz je na Listę Życzeń!

Zerknę na przepisy…

Ankieta blogowa 2017/18 + PREZENT

IV kwartał to okazja do podsumowań i planowania kolejnych miesięcy. W tym roku wydarzyło się tak dużo, że WIEM, że zmiany są konieczne.

Do tej pory zbierałam wszystkie Wasze uwagi, komentarze, wnioski, prośby, sugestie z komentarzy pod wpisami i filmami. I w sumie nadal to robię, ale… już w zeszłym roku zabrakło mi najsensowniejszej w sumie formy zakomunikowania Waszych potrzeb –czyli ANKIETY.

[I TU od razu dodam, że w podziękowaniu za pomoc, czyli wypełnienie a ankiety przygotowałam super praktyczny PREZENT, który otrzymasz ZARAZ po jej wypełnieniu. Jestem przekonana, że się przyda.]

No to nadrabiam zaległości:)

Zamierzam poprosić Was o pomoc w podjęciu kilku kluczowych decyzji – w końcu to miejsce powstaje głównie dla Was i to Wy jesteście siłą napędową Skutecznie.Tv, zarówno bloga, jak i kanału YT!

Oczywiście planując wpisy na kolejne miesiące zaglądam w blogowe statystyki, wracam do Waszych komentarzy, moich list i notatek, ALE i tak najbardziej zależy mi na Waszej opinii.

Dokumentowanie mojej codzienności kulinarnej, tworzenie przepisów, video-przepisów i poradników to super sprawa, świetna odskocznia i niesamowita szansa na zbudowanie czegoś własnego, czyli rozwoju. Tylko -jak się zapewne domyślacie- to zadanie, które wymaga mnóstwo czasu. No i ja chcę ten czas –zarówno mój, jak i Wasz wykorzystać najlepiej jak tylko mogę.

Zamiast bazować na odzwierciedlaniu mojej kulinarnej rzeczywistości ORAZ by nie strzelać w ciemno pomysłami na nowe serie i tematykę poruszaną na blogu w 2018 roku, chciałabym zapytać Was wprost –o czym chcecie czytać? Oraz co chcecie oglądać?
…od razu uprzedzam: przepisy i darmowe video przepisy zostają –to serce tego bloga:)

Dlaczego pytam?
Niby blog to „moje” miejsce i nie powinnam przejmować się opinią i wymaganiami czy oczekiwaniami innych.

Niby tak:)

Tylko, że ja traktuję Skutecznie.Tv jak moją drugą rodzinę. O czym doskonale wiecie:) To miejsce powstaje z myślą o Was: Czytelnikach i Widzach, czyli o osobach, które tu regularnie zaglądają, komentują, znajdują inspiracje, dzielą się własnymi pomysłami.

Uważam, że tworzycie to miejsce razem ze mną –i nie jest to kokieteria! To właśnie w komentarzach (na blogu, na YouTube czy na FB) często toczą się najlepsze dyskusje. Tam sobie pomagacie, dzielicie się doświadczeniem, wszystko w pełnej kulturze i z szacunkiem (co wyjątkowo cenię!). Dzięki Wam blog żyje, jest praktyczny, pozytywny, inspirujący i… skuteczny.

Chciałabym, aby treści, które już powoli planuję na 2018 jeszcze lepiej trafiały w Wasze potrzeby i oczekiwania –tak, żeby wizyty na blogu (czy na kanale YT) były wartościową formą spędzenia czasu i wnosiły wartość w Wasze życie. No, ma być po prostu z sensem i przydatnie.
…plus nie ukrywam, że chciałabym poznać Was ciut lepiej, bo dzięki temu tworzenie kolejnych filmów i wpisów będzie jeszcze bardziej ukierunkowane na Wasze potrzeby.
[CZYTAJ: Jestem praktykiem, doskonale radzę sobie w organizacji dnia codziennego i od ponad 17 lat skutecznie wplatam domowe gotowanie w codzienność, łącząc je z pracą zawodową, rodziną, domem i hobby. Mogę więc pisać o wszystkim –np. o pomocnych w domu sprzętach, o 15 minutowych obiadach, o tym, jak planować posiłki, co z zakupami… Mam uprawnienia do wykonywania zawodu dietetyka, co oznacza, że mogę jeszcze szerzej dzielić się wiedzą z tego pola… itp.]
To… O czym mam pisać? O czym chcecie czytać? 😉

[WYPEŁNIJ ANKIETĘ]

Wypełnienie ankiety zajmie Wam nie więcej niż kilka minut, a Wasze odpowiedzi pomogą mi sprawić, że wizyty na blogu będą jeszcze bardziej inspirujące, kreatywne i wartościowe dla Was tj. dla Widzów i Czytelników, dla których chcę tworzyć i których nie zamieniłabym na żadnych innych!

 Ankieta bloAnkieta blogowa_2018_prezentgowa_2018_b
PREZENT w podziękowaniu za pomoc
Wiem, że w codziennej bieganinie czasem te kilka minut może być luksusem, dlatego:

  • ANKIETA pozostaje aktywna na pewno do końca miesiąca tj. do 31.10.2017 r.
  • będę Wam jeszcze o niej przypominać,
  • a w PODZIĘKOWANIU za pomoc, ZARAZ po jej wypełnieniu otrzymasz ode mnie bezpłatny plik PDF „31 pomysłów na szybki obiad lub posiłek na ciepło” (gotowiec do druku lub do pobrania np. na komputer czy tablet)

[PRZEJDŹ DO ANKIETY]

 

32 komentarze Ankieta blogowa 2017/18 + PREZENT

Skomentuj

Możesz korzystać z tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>