Skutecznie.Tv to praktyczny i kreatywny blog kulinarny, który żyje wokół codziennych potraw, przekąsek na wynos, świadomego gotowania, planowania posiłków, dobrej organizacji, sensownych sprzętów kuchennych i… nieustającej miłości do warzyw;)

Czytelnik i Widz Skutecznie.Tv to osoba zainteresowana prostym, szybkim i smacznym gotowaniem, kładąca coraz większy nacisk na świadome i wartościowe odżywianie się. Szuka nowych pomysłów na dania oraz na urozmaicenie codziennych posiłków. Lubi gdy jest smacznie i sprawnie, a na talerzu ląduje pyszne, szybkie i wartościowe danie. Posiada pasję do gotowania (lub stara się ją odkryć;)), eksperymentuje z codziennymi daniami i chętnie gotuje z tego, co akurat ma w domu. Lubi planowanie i rozwój, znajduje czas na drobne przyjemności, docenia organizację, jakość oraz szacunek dla czasu.

To albo osoba pracująca, która gotuje w domu (65%), albo osoba, która zajmuje się domem (20%), albo też właśnie zaczyna piękną przygodę z domowym gotowaniem.

Społeczność zgromadzona dookoła bloga to zaangażowane osoby, posiadające swoje zdanie, wysoką kulturę osobistą oraz chętnie dzielące się opinią i wsparciem.

Blog jest w 80% czytany przez kobiety, najliczniejsza grupa wiekowa to 25-34 lata:

wiek czytelników 09-2017

Jeśli interesuje Cię dotarcie do tej wspaniałej grupy osób lub nawiązanie współpracy zapraszam do kontaktu: kontakt@skutecznie.tv
Jestem otwarta na różne formy współpracy oraz chętnie pomogę dopasować tę idealną, najlepiej trafiającą w gust i oczekiwania moich Czytelników.

 

STATYSTYKI BLOGA

230 068 UU miesięcznie
1 366 882 odsłon miesięcznie

 

KANAŁY KOMUNIKACJI

YOUTUBE: 186 000+ subskrybentów
FACEBOOK: 33 000+ fanów
INSTAGRAM: 7 600+ obserwujących

Dane za grudzień 2017. Szczegółowe statystyki bloga, profil Czytelnika oraz dodatkowe dane wysyłam do wglądu na życzenie.

 

FORMY WSPÓŁPRACY

Jestem otwarta na wartościową współpracę i propozycje, a poniżej przedstawiam kilka moich:

  • Przepisy oraz video przepisy z wykorzystaniem produktu (tylko, jeśli z niego korzystam)
  • Posty i/lub vlogi sponsorowane (pojedynczy artykuł / seria tematyczna)
  • Recenzje produktów lub usług
  • Patronat, współpraca długofalowa
  • Konkurs
  • Kreatywne warsztaty (tematyka: kreatywne gotowanie, ew. nagrywanie i montaż filmów)
  • Promocja wybranych produktów na blogu i/lub w mediach społecznościowych

Nie reklamuję i nie polecam produktów, których nie poleciłabym mojej mamie i siostrze. Nie publikuję „gotowców” – zarówno posty, jak i filmy oraz fotografie czy grafiki na blogu są mojego autorstwa i nie planuję tego zmieniać.Teksty powstałe przy współpracy są jako takowe oznaczone, każda współpraca jest czytelna/transparentna. Rozliczam się na podstawie faktur.

 

CO WYRÓŻNIA BLOG SPOŚRÓD INNYCH?

Znam swoich Odbiorców, a ich potrzeby i zainteresowania stawiam na pierwszym miejscu. W 2017 r. wprowadziłam ankietę, która pozwala mi dopasować treści blogowe do zainteresowań Czytelników i Widzów.

Wiele osób towarzyszy Skutecznie.Tv od chwili powstania bloga –są zaangażowane, udzielają się w komentarzach, wiedzą, że jestem autentyczna, ufają moim wyborom i poleceniom. A ja od ponad 7 lat pracuję tak, by ich nie zawieść.

Do współprac podchodzę wybiórczo. Oznacza to, że decyduję się tylko na współprace, promujące produkty i usługi, pod którymi naprawdę mogę się podpisać i które z czystym sumieniem poleciłabym mojej rodzinie oraz takie, o których wiem, że zainteresują Czytelników i Widzów.

Pokażę Twój produkt w autorskich filmach i zdjęciach w najlepszym świetle i wydźwięku (nomen omen!) –Czytelnicy bloga zwracają uwagę na jakoś filmów, dźwięku i obrazu oraz na praktyczną stronę przekazu (czysty konkret), a ja dbam o to, by były one jasne, czytelne i w jak najlepszej jakości oraz o to, by zarówno film, jak i treści skupiały się na praktycznej i skutecznej stronie zagadnienia, wnosząc wartość dla wszystkich zaangażowanych stron tj. dla Czytelników i Widzów, dla Twojej marki oraz dla bloga.

 

CENNIK

Każda marka jest inna, dlatego do wszystkich współprac podchodzę indywidualnie. Tak też je wyceniam.
Chcesz zrobić coś razem? Napisz, zapytaj. Porozmawiamy o szczegółach, z przyjemnością przygotuję dla Ciebie coś pysznego i kreatywnego:)