Dołącz do Subskrybentów!

Jeśli tak jak ja interesujesz się gotowaniem... a pisząc dokładniej SKUTECZNYM gotowaniem tj. cenisz sobie proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania
ORAZ lubisz, by przy okazji było wartościowo, to ten NEWSLETTER jest dla Ciebie.

 

 

+

 

Cenię sobie kontakt z Widzami i Czytelnikami, a kontakt mailowy umożliwia większą swobodę i przekazanie bardziej prywatnego podejścia do gotowania (np. zdjęć przekąsek ad hoc czy weekendowych dań, a także przykładowych jadłospisów, porad, sezonowych wskazówek, itp.). Z ankiety, którą wypełnialiście wiem, że również cenicie taką formę kontaktu. Dlatego wprowadziłam newsletter, czyli co jakiś czas dostaniesz ode mnie e-mail... o ile tego chcesz rzecz jasna:)

Po zapisie spodziewaj się dostępu do darmowych dodatków, ekskluzywnych treści, a od czasu do czasu także sezonowych upominków ode mnie. Warto.

Pozdrawiam,
MaGda


Krótka instrukcja:
1. Aby otrzymywać ode mnie takie wiadomości (krótkie, treściwe i z wartością dla Czytelnika), należy się na nie zapisać w powyższym formularzu. Dlaczego? Bo nie wysyłam i nie planuję wysyłać maili do osób, które tego nie chcą.
2. Zaraz po zapisie spodziewaj się maila z prośbą o potwierdzenie zapisu (to po to, by nikt nie spłatał Tobie psikusa np. zapisując Cię bez Twojej wiedzy).
3. Po potwierdzeniu zapisu, które polega na kliknięciu w link potwierdzający, zapis staje się skuteczny i dołączasz do wyjątkowego grona Subskrybentów. Jeeej!

Cała procedura jest krótka i trwa zaledwie kilka chwil, których wymaga wpisanie Twojego imienia oraz e-maila, a potem kliknięcie w 1 link. I koniec;) Dzięki temu mamy sytuację zgodną z prawem, Ty wiesz, że się zapisała(e)ś i w każdej chwili możesz się wypisać, a ja ze spokojem raz na jakiś czas mogę słać do Ciebie wiadomości. Nie będzie ich dużo, podobnie jak Ty szanuję czas -i Twój, i mój.