Dla Czytelników

CZYTELNICY | WIDZOWIE

Cześć;)
Bardzo mi miło, że tu jesteś i chcesz się ze mną skontaktować.

Jako, że moja doba za nic w świecie nie chce się wydłużyć, to mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie odpisać na wszystkie maile. Stąd jeśli masz pytanie organizacyjne/techniczne, to w pierwszej kolejności sprawdź, proszę, SPIS TREŚCI. Jeśli masz pytanie dotyczące przepisu, zadaj je w Komentarzach pod przepisem –tam w pierwszej kolejności odpowiadam, bo odpowiedzi zostają i służą wszystkim Czytelnikom.

Możesz też skorzystać z wyszukiwarki (prawy górny róg bloga oraz poniżej). No i gorąco polecam Tobie grupę wsparcia na FB. Grupa nazywa się "Gotuję w domu, bo chcę!" i... dopiero zaczęła się zawiązywać;) Zadbamy o przyjazną atmosferę plus... marzy mi się kilka tysięcy skutecznie gotujących, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem!] Ah, i dobrą opcją może być też dołączenie do skutecznego NEWSLETTER'a –warto rozważyć, bo Subskrybentów zawsze traktuję wyjątkowo. Tam też zaproszę Was do w/w grupy -wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć.

W każdym innym przypadku napisz do mnie e-mail: kontakt na stronie WSPÓŁPRACA (w sekcji ZAPYTANIA OGÓLNE).

Dla Firm i Blogerów

PARTNERZY | SPONSORZY | WSPÓŁPRACE | WSPÓŁPRACE BLOGOWE

Dzień dobry:)
Na blogu możliwa jest reklama oraz współpraca.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) taką współpracą, napisz do mnie. Mam na imię MaGda i możesz pisać „na Ty” lub "per pani Magdo" –obie formy są dla mnie w porządku. Pisząc "per Pani" zasygnalizujesz chęć przejścia na bardziej oficjalną formę komunikacji, z którą nie mam najmniejszego problemu.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to odsyłam w odpowiednie miejsca zalinkowane poniżej (statystyki bloga, formy współpracy i kontakt znajdziesz pod WSPÓŁPRACA):

 

O mnie Współpraca