O książkach słów kilka

Poniżej znajdziecie wszystkie książki, które miałam przyjemność napisać w porozumieniu z wydawnictwami Olesiejuk i Olimp Media -dzięki Waszej uprzejmości (tj. Czytelników bloga i Widzów kanału YT) wiele tytułów znalazło się na listach bestsellerów Empiku, Świata Książki i Ravelo! Dziękuję♥

Uprzedzając pytania, nie zajmuję się ich sprzedażą, więc nie jestem w stanie udzielić informacji o stanach magazynowych ani o cenach. Książki można znaleźć w wielu księgarniach internetowych i stacjonarnych (m.in. Ravelo, Empik, Świat Książki). Wiem, że niektóre nakłady sprzedały się w całości, wiem, że były dodruki, niestety nie znam planów związanych z dodrukiem obecnie wyprzedanych pozycji -pytania należy kierować do Wydawnictwa.

W chwili emisji tego tekstu najlepsze ceny znalazłam tutaj: KSIĄŻKI | autor: Magdalena Grzegorczyk -oczywiście można (a nawet należy;)) poszukać samodzielnie, bo niewykluczone, że za jakiś czas rozkład cen w różnych księgarniach ulegnie zmianie;)

„Skutecznie.Tv” vol.2

książka 'Skutecznie.Tv' vol.2

Już w sprzedaży!

Najnowsza książka "Skutecznie.Tv". Sprawdzone przepisy na każdą porę dnia: Na śniadanie, Na obiad, Na kolację, Na wynos, Na słodko oraz Na imprezy i spotkania przy stole.

Przepisy oczywiście znam i są OK:) Książka również bardzo mi się podoba. Jest świetnie przygotowana, ładnie wydana, sztywna okładka, do każdego przepisu zdjęcie! Tym, którzy kochają pięknie wydane tytuły na pewno przypadnie do gustu. Ja już mam listę osób, którym planuję ją sprezentować, bo wiem, że (mimo istnienia bloga) na nią czekają. A jest naprawdę piękna i prezentowa! Serdecznie dziękuję Wydawnictwu. Data premiery: 19.04.2019 r.

Dostępny eBook: dzięki uprzejmości Wydawnictwa "SkutecznieTV vol.2" kupisz także w e-wersji ► "eBook SkutecznieTV vol.2"

„Skutecznie.Tv”

książka 'Skutecznie.Tv'

 

„Szybko, smacznie, domowo”

książka 'Szybko, smacznie, domowo'

Tytuł dostępny także w e-wersji ► zobacz eBook

„Lunch box do pracy i szkoły”

książka 'Lunch box do pracy i do szkoły'

„Domowe pieczywo”

książka 'Domowe pieczywo'

„Fast&Fit. Dla zapracowanych"

książka 'Fast&fit dla zapracowanych'

„Grill przez cały rok”

książka 'Grill przez cały rok'

CZĘSTO OGLĄDANE PRZEPISY: