Skutecznie.Tv to praktyczny i kreatywny blog kulinarny, który żyje wokół codziennych potraw, przekąsek na wynos, świadomego gotowania, planowania posiłków, dobrej organizacji, sensownych sprzętów kuchennych i… nieustającej miłości do warzyw;)

Czytelnik i Widz Skutecznie.Tv to osoba zainteresowana prostym, szybkim i smacznym gotowaniem, kładąca coraz większy nacisk na świadome i wartościowe odżywianie się. Szuka nowych pomysłów na dania oraz na urozmaicenie codziennych posiłków. Lubi gdy jest smacznie i sprawnie, a na talerzu ląduje pyszne, szybkie i wartościowe danie. Posiada pasję do gotowania (lub stara się ją odkryć;)), eksperymentuje z codziennymi daniami i chętnie gotuje z tego, co akurat ma w domu. Lubi planowanie i rozwój, znajduje czas na drobne przyjemności, docenia organizację, jakość oraz szacunek dla czasu.

To albo osoba pracująca, która gotuje w domu (65%), albo osoba, która zajmuje się domem (20%), albo też właśnie zaczyna piękną przygodę z domowym gotowaniem.

Społeczność zgromadzona dookoła bloga to zaangażowane osoby, posiadające swoje zdanie, wysoką kulturę osobistą oraz chętnie dzielące się opinią i wsparciem.

Blog jest w 80% czytany przez kobiety, najliczniejsza grupa wiekowa to 25-34 lata:

wiek czytelników 09-2017

Jeśli interesuje Cię dotarcie do tej wspaniałej grupy osób lub nawiązanie współpracy zapraszam do kontaktu: kontakt@skutecznie.tv
Jestem otwarta na różne formy współpracy oraz chętnie pomogę dopasować tę idealną, najlepiej trafiającą w gust i oczekiwania moich Czytelników.

 

STATYSTYKI BLOGA

142 908 UU miesięcznie
646 838 odsłon miesięcznie

 

KANAŁY KOMUNIKACJI

YOUTUBE: 300 000+ subskrybentów
FACEBOOK: 38 000+ fanów
INSTAGRAM: 14 000+ obserwujących

Dane za kwiecień 2019. Szczegółowe statystyki bloga, profil Czytelnika oraz dodatkowe dane wysyłam do wglądu na życzenie.

 

FORMY WSPÓŁPRACY

Jestem otwarta na wartościową współpracę i propozycje, a poniżej przedstawiam kilka moich:

  • Przepisy oraz video przepisy z wykorzystaniem produktu (tylko, jeśli z niego korzystam)
  • Posty i/lub vlogi sponsorowane (pojedynczy artykuł / seria tematyczna)
  • Recenzje produktów lub usług
  • Patronat, współpraca długofalowa
  • Konkurs
  • Kreatywne warsztaty (tematyka: kreatywne gotowanie, ew. nagrywanie i montaż filmów)
  • Promocja wybranych produktów na blogu i/lub w mediach społecznościowych

Nie reklamuję i nie polecam produktów, których nie poleciłabym mojej mamie i siostrze. Nie publikuję „gotowców” – zarówno posty, jak i filmy oraz fotografie czy grafiki na blogu są mojego autorstwa i nie planuję tego zmieniać.Teksty powstałe przy współpracy są jako takowe oznaczone, każda współpraca jest czytelna/transparentna. Rozliczam się na podstawie faktur.

 

CO WYRÓŻNIA BLOG SPOŚRÓD INNYCH?

Znam swoich Odbiorców, a ich potrzeby i zainteresowania stawiam na pierwszym miejscu. W 2017 r. wprowadziłam ankietę, która pozwala mi dopasować treści blogowe do zainteresowań Czytelników i Widzów.

Wiele osób towarzyszy Skutecznie.Tv od chwili powstania bloga –są zaangażowane, udzielają się w komentarzach, wiedzą, że jestem autentyczna, ufają moim wyborom i poleceniom. A ja od ponad 7 lat pracuję tak, by ich nie zawieść.

Do współprac podchodzę wybiórczo. Oznacza to, że decyduję się tylko na współprace, promujące produkty i usługi, pod którymi naprawdę mogę się podpisać i które z czystym sumieniem poleciłabym mojej rodzinie oraz takie, o których wiem, że zainteresują Czytelników i Widzów.

Pokażę Twój produkt w autorskich filmach i zdjęciach w najlepszym świetle i wydźwięku (nomen omen!) –Czytelnicy bloga zwracają uwagę na jakoś filmów, dźwięku i obrazu oraz na praktyczną stronę przekazu (czysty konkret), a ja dbam o to, by były one jasne, czytelne i w jak najlepszej jakości oraz o to, by zarówno film, jak i treści skupiały się na praktycznej i skutecznej stronie zagadnienia, wnosząc wartość dla wszystkich zaangażowanych stron tj. dla Czytelników i Widzów, dla Twojej marki oraz dla bloga.

 

CENNIK

Nie współpracuję barterowo. Każda marka jest inna, dlatego do wszystkich współprac podchodzę indywidualnie. Tak też je wyceniam.
Chcesz zrobić coś razem? Napisz, zapytaj. Porozmawiamy o szczegółach, z przyjemnością przygotuję dla Ciebie coś pysznego i kreatywnego:)