PARTNERZY | SPONSORZY | WSPÓŁPRACE BLOGOWE

Skutecznie.Tv to praktyczny i kreatywny blog kulinarny, który żyje wokół codziennych potraw, przekąsek na wynos, świadomego gotowania, planowania posiłków, dobrej organizacji, sensownych sprzętów kuchennych i… nieustającej miłości do warzyw;)

Czytelnik i Widz Skutecznie.Tv to osoba zainteresowana prostym, szybkim i smacznym gotowaniem, kładąca coraz większy nacisk na świadome i wartościowe odżywianie się. Szuka nowych pomysłów na dania oraz na urozmaicenie codziennych posiłków. Lubi gdy jest smacznie i sprawnie, a na talerzu ląduje pyszne, szybkie i wartościowe danie. Posiada pasję do gotowania (lub stara się ją odkryć;)), eksperymentuje z codziennymi daniami i chętnie gotuje z tego, co akurat ma w domu. Lubi planowanie i rozwój, znajduje czas na drobne przyjemności, docenia organizację, jakość oraz szacunek dla czasu. Więcej informacji tu: Statystyki i możliwe formy współpracy.

Jeśli interesuje Cię dotarcie z wartościowym komunikatem lub nawiązanie współpracy zapraszam do kontaktu:

Jestem otwarta na różne formy współdziałania oraz chętnie pomogę dopasować tę idealną, najlepiej trafiającą w gust i oczekiwania moich Czytelników, ALE zanim do mnie napiszesz, zapoznaj się, proszę, z informacją o formach i warunkach WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ – są one nienegocjowalne.

 

ZAPYTANIA OGÓLNE

Proszę pamiętaj, że ze względu na naprawdę dużą liczbę Widzów i Czytelników wciąż najlepszą, bo najszybszą drogą kontaktu jest pytanie w komentarzu bezpośrednio pod wpisem lub przepisem.

E-maile sprawdzam raz dziennie i nie mogę zagwarantować, że w danej sesji na pewno trafię na Twój. Odpowiadam systematycznie, według kolejności otrzymania maila (sortuję według daty, odpowiadając od najstarszych do najnowszych =liczy się kolejność otrzymania), ale priorytetem będą ZAWSZE komentarze na blogu oraz pod filmem YT czy wpisem na FB, bo tam odbywa się główna komunikacja. Plus: takie odpowiedzi w komentarzach funkcjonują dłużej i służą większej ilości osób:)

Dziękując za zrozumienie, pozdrawiam Cię bardzo serdecznie,
MaGda