Nowa książka! Przedsprzedaż! Tylko do 14.04. (-50% rabat!)

z 6 komentarzy

Dzień dobry:)

Dziś szybko, krótko i na temat. I trochę inaczej niż zwykle, bo chcę dać znać wszystkim zainteresowanym, że w przedsprzedaży dostępna jest już najnowsza książka “Skutecznie.Tv” (vol.2).

Raz, że cieszę się nią jak dziecko (nie mogę się doczekać, kiedy trafi w moje ręce!), a dwa: do 14.04. jest super okazja i właśnie ona sprowokowała ten nietypowy wpis.

książka 'Skutecznie.Tv' vol.2

Kilka słów o książce: Tytuł nawiązuje okładką do pierwszego wolumenu, który tak bardzo się Wam podobał, ale są w niej nowe przepisy, których nie ma we wcześniejszych książkach. Jest pięknie wydana i jako taka doskonale nada się zarówno do codziennego korzystania (bo jak zawsze są w niej proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania), jak i na prezent czy… ozdobę kuchennej półki;) Więcej o niej tutaj oraz w księgarni.

Okazja: Obecnie trwa przedsprzedaż i pewnie nie pisałabym o książce jeszcze teraz, bo data premiery to 19.04.2019 r. Jednak zmiękłam, bo czuję, że warto napisać Wam o niej właśnie teraz, BO właśnie teraz jest na nią BARDZO dobra cena (-50%!). Nie chciałabym później odpowiadać na komentarze i zarzuty, że nie poinformowałam o takiej GRATCE, więc niniejszym to właśnie czynię. A jest to naprawdę super promocja, za którą wypada mi podziękować księgarni Ravelo.
Wczoraj wieczorem otrzymałam z Ravelo odpowiedź: “promocyjna cena (-50%) na Pani książkę trwa do 14.04. do końca dnia, później cena się zmieni.” Jeśli więc planujecie zakup, to korzystajcie teraz kochani, bo jak na książkę tak pięknie wydaną cena jest wręcz śmieszna (wiem, bo sprawdzałam kiedyś koszty produkcji i serio, nie wnikam nawet jak oni to zrobili;)).

przedsprzedaż książki SkutecznieTv vol.2przedsprzedaż i promocja (kliknij w baner)

Informacyjnie: Ten wpis umieszczam czasowo, najprawdopodobniej zniknie on z bloga w dniu, gdy książka wejdzie do stałej sprzedaży i gdy zniknie promocja, o której piszę. O samej książce na pewno dam osobny wpis, ale to już w chwili, gdy będę mogła ją samodzielnie przekartkować. Jakby co, więcej info jak zawsze znajdziecie tutaj: https://skutecznie.tv/moje-ksiazki/ (oraz klikając w link “KSIĄŻKI” w górnym menu). Nie zdziwcie się zatem jak dzisiejszy wpis wkrótce zniknie z eteru i z bloga, bo powstał tylko po to, by zasygnalizować super-hiper-korzystną cenę. Pozdrowionka♥

Skomentuj

6 komentarzy

 1. Rafaello
  | Odpowiedz

  Książka już zamówiona nie mogę się do czekać kiedy będę stosował Pani rady 🙂

 2. Ewa
  | Odpowiedz

  Gratuluję p Madziu , cieszę się bo to czas i koncepcja itp. A ja tym razem będę mieć książkę nie z biedronki. Ciut śmiesznie to brzmi. 🌻🌻Pogodnych i Radosnych Świat Wielkanocnych życzę.
  Ewa

 3. Anna
  | Odpowiedz

  zamówione 3 egzemplarze książki 🙂

  • MaGda
   | Odpowiedz

   Dziękuję! Mam nadzieję, że książka się przyda. Ja też biorę co najmniej kilka egzemplarzy;)

 4. Narzeczeni w kuchni.pl
  | Odpowiedz

  Madziu, w książce są przepisy z bloga czy jakieś nowe? Już sama okładka zachęca do lektury 🙂

  • MaGda
   | Odpowiedz

   Z bloga (starannie dobrane tematycznie, wg klucza, dla szybkiego i wygodnego korzystania). Tak, to prawda: książka jest pięknie wydana i już nie mogę się jej doczekać!