Życzenia świąteczne 2020

z 2 komentarze

Wesołych świąt 2019

Kochani, dzisiaj Wigilia, więc pragnę złożyć Wam pełne miłości życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt.

Smacznych i wesołych, pełnych ciepła, spokoju i miłości. Niech najbliższe dni (i kolejne także!) będą takie, o jakich marzycie. Niechaj nadchodzące dni oraz kolejny rok (i nie tylko!) będą smaczne, pełne pozytywnych niespodzianek oraz radosnego oczekiwania i spokoju.

…to blog kulinarny, więc na takich życzeniach tradycyjnie poprzestańmy, ale proszę wiedzcie, że jak zawsze ślę Wam mnóstwo miłości, wdzięczności, uśmiechu i pozytywnej, pełnej miłości energii! Nawet, jeśli te święta nie będą takie, o jakich jeszcze kilka miesięcy temu myśleliśmy, to głęboko wierzę, że wszystko dzieje się po coś i nawet, jeśli tego celu być może nie widzimy, to i tak jest dokładnie tak, jak powinno być. I mimo, że kilka ostatnich tygodni wcale mnie nie rozpieszczało, to cieszę się, że wciąż patrzę na życie z pozytywną oraz pełną miłości i akceptacji energią! Czego i Tobie gorąco życzę;) Całuję♥

Korzystając z okazji, serdecznie DZIĘKUJĘ wszystkim za miłe słowa, za życzenia i za to, że tak licznie odwiedzacie Skutecznie.Tv. To motywujące i satysfakcjonujące (co już pewnie wiecie, bo co roku Was o tym zapewniam), ale i tak po stokroć serdecznie dziękuję, bo Wasze odwiedziny i ciepłe słowa są miłe, doceniane i potrzebne:) Cieszę się, że strona się podoba, że jesteście częstymi gośćmi i że razem gotujemy! Bardzo Wam za to dziękuję.

Dla miłośników video krótkie życzenia w filmie poniżej -w tym roku w krótkiej i zwartej szybkiej formie:)

Pozdrawiam świątecznie ♥
MaGda z rodziną

Skomentuj

2 Komentarze

 1. Anna
  | Odpowiedz

  Piękne życzenia, dziękuję i odwzajemniam. Doceniam wysiłek i pracę w prowadzenie tak dobrego,wspaniałego bloga. Często do niego zaglądam i kiedy chcę mieć pewność, że nie zmarnuję czasu i produktów a danie będzie zdrowe,apetyczne,zaspokoi nawet wybrednych, sięgam po przepisy i wskazówki właśnie tutaj.
  Gratuluję pomysłów, zręczności i prostego,czytelnego przekazu. Najlepszego!!!

 2. Ewa
  | Odpowiedz

  Pogodnych radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia
  życzy Ewa ?????☃️☃️☃️❄❄❄❄♥️