Życzenia świąteczne

z 8 komentarzy

Wesołych świąt 2019

Kochani, dzisiaj Wigilia, więc właśnie dzisiaj chciałam złożyć Wam życzenia zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt
Smacznych i radosnych, pełnych ciepła, spokoju i miłości. Niech najbliższe dni (i kolejne także!) będą takie, o jakich marzycie. Niechaj nadchodzące dni i Nowy Rok będą smaczne, pełne pozytywnych niespodzianek i radosnego spokoju. To blog kulinarny, więc na takich życzeniach tradycyjnie poprzestańmy, ale proszę wiedzcie, że jak zawsze ślę Wam mnóstwo wdzięczności, uśmiechu i pozytywnej, pełnej dobra energii i miłości!

Korzystając z okazji, serdecznie DZIĘKUJĘ wszystkim za miłe słowa, za życzenia i za to, że tak licznie odwiedzacie Skutecznie.Tv. To motywujące i satysfakcjonujące (co już pewnie wiecie, bo co roku Was o tym zapewniam), ale i tak po stokroć serdecznie dziękuję, bo Wasze odwiedziny i ciepłe słowa są najzwyczajniej w świecie… miłe, doceniane i potrzebne:) Cieszę się, że strona się podoba, że jesteście częstymi gośćmi i że razem gotujemy! Bardzo Wam za to dziękuję.

Dla miłośników video krótkie życzenia w filmie poniżej -w tym roku w krótkiej i zwartej szybkiej formie:)

Pozdrawiam świątecznie ♥
MaGda

Jak zrobisz, proszę, oznacz danie tagiem #skutecznietv na INSTAGRAMIE! Chętnie na nie zerknę:)

eBooki i video inspiracje dla Ciebie

FB30Dni -Śniadania, Obiady, Kolacje - dostęp (okładka)
Domowe mięsa i wędliny - eBook (okładka)
SkutecznieTV (vol.2) - eBook (okładka)

Zobacz teżSkomentuj

8 komentarzy

 1. Dorota
  | Odpowiedz

  Bądź zdrowa i szczęśliwa Magda. I nie przestawaj wnosić do naszych domów kulinarnego kaganka! Ja gotuję z Tobą już od lat. Szczęśliwego Nowego Roku!

 2. Grażyna
  | Odpowiedz

  Magda , wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny przede wszystkim dużo zdrówka , które w życiu jest najważniejsze .

 3. Magda
  | Odpowiedz

  To najwspanialszy kanał kulinarny (I nie tylko) w kraju? Nawet po zakupie Termomixa wracam tu z największą przyjemnością!
  Gratuluję Imienniczce i serdecznie pozdrawiam!!!Magda

 4. Alicja
  | Odpowiedz

  Wszystkiego Dobrego w Nowym 2020 Roku. Dziękuję pięknie za przepisy, wiele razy z nich korzystałam. Pozdrawiam serdecznie.

 5. ola
  | Odpowiedz

  Dziękujemy:) qzajemnie:)

 6. Ralph
  | Odpowiedz

  Zdrowych,wesolych Swiat oraz samych sukcesow w nadchodzacym Nowym Roku dla Ciebie Magda i Twojej familji. P.S…..nowe sledzie w sosie musztardowym petarda,kapusta wigilijna,pierogi,uszka,itd. zawsze mamy Twoja sciage/wyszukiwanie i jak zawsze pycha. Calusy ……Rafal i Valerie Swieta 2019 Merry Christmas and a Happy New Year !!!

 7. Bozena B
  | Odpowiedz

  Radosc,spokoj,milosc,zdrowie niech towarzyszy Pani i calej Rodzinie nie tylko w Swieta ale na caly nastepny rok. Powodzenia w prowadzeniu swietnego programu…niech sluzy wszystkim i tym dobrym i zlym ,,,,Pozdrawiam seredcznie

 8. Agata
  | Odpowiedz

  Pani Magdo – wzajemnie, Wesołych Świąt! 🙂 I dziękuję za Pani pracę – jest Pani częstym gościem w naszej kuchni 🙂 Pozdrawiam serdecznie w tę wyjątkową noc!